The Meadows Equestrian Centre

St Patricks Day Inter-Schools Showjumping

Event Date: Thursday 17th March 2016

Category: Schools Event

Arena Start Time: 9:00 am

Event Classes:

  • Arena 2 Primary Indvidual (max 50cm)
    Individual Entry Fee: £10.00 Prize: 0
  • Arena 2 Primary Team (max 70cm)
    Team Entry Fee: £40.00 Prize: 0
  • Arena 2 Primary Individual (max 70cm)
    Individual Entry Fee: £10.00 Prize: 0
  • Arena 1 Novice Team (max 85cm)
    Team Entry Fee: £40.00 Prize: 0
  • Arena 2 Novice Individual (max 85cm)
    Individual Entry Fee: £10.00 Prize: 0
  • Arena 1 Open Team (max 1m)
    Team Entry Fee: £40.00 Prize: 0
  • Arena 1 Open Individual (max 1m)
    Individual Entry Fee: £10.00 Prize: 0
  • Arena 1 Premier Individual (max 1.10m)
    Individual Entry Fee: £10.00 Prize: 0

Additional Information:

Entries close on Monday 14th March at 5pm

 

For more information please email; aaron@themec.co.uk or phone 07711815267

 

Rules Of Team Competition

 

  • Teams must consist of a min. of 3 and max. of 4 competitors representing their primary or secondary school
  • The same team may not compete in both the novice and the open team classes.
  • A rider/pony combination may only ride in either the novice team or open team competition.
  • The same rider/pony combination may only ride once in a competition but the pony/horse may be ridden a maximum of twice by different riders.
  • A rider may only ride a maximum of two horses/ponies in a team.
  • Schools may combine to enter a mixed team. 
  • The class will be run as two phase meaning after the first round competitors will continue on to jump the second round which will be timed. 
  • The team’s total score will be based on the best 3 out of the 4 competitors. 
  • In the event of 2 or more teams finishing with the same score the placings will then be based on the fastest combined second round times. 
  • Each team will be given a time to jump and all team members will jump consecutively at that time.
  • If a team misses their allocated start time, they will be eliminated from the class however they may be allowed to jump at the end of the competition time permitting.
  • ALL competitors must wear a skullcap or hat with safety harness according to the current approved standards and body protectors are advised
  • The competition will be judged under SJI rules, however the judges decision is final.
  • Any rider or school representative showing unsporting behaviour MAY be disqualified from the competition.
  • All school/team representative must report to the Show Office on arrival to declare and sign for the team or the team will NOT be allowed to jump.

 

Team Selectors must ensure competitors are competent at their class height

 

Penalties

Knockdown     4 Faults

1st refusal        4 Faults

2nd Refusal      8 Faults

3rd Refusal      Elimination

Fall of horse/rider        Elimination

 

Rules of Individual competition

 

  • This competition is open to individual competitors representing their Primary or Secondary School.
  • Competitors may jump in the individual class as well as a team competition.
  • There are no restrictions on the number of competitors from any one school.
  • The same pony/rider combination may only jump once but a rider may jump a maximum of two different horses/ponies in this class.
  • This class will be run as two phase meaning after the first round competitors will continue on to jump the second round which will be timed in order to decide the winner.
  • If an individual misses their allocated start time, they will be eliminated from the class.
  • ALL competitors must wear a skullcap or hat and safety harness according to the current approved standards and body protectors are advised.
  • This competition will be run under SJI rules, however the judges decision is final.
  • Any rider or school representative showing unsporting behaviour MAY be disqualified from the competition
  • A school representative/guardian must report to the Show Office on arrival to declare and sign for the individual rider or they will NOT be allowed to jump.

 

Individual representatives must ensure competitors are competent at the class height

 

Penalties

 

Knockdown     4 Faults

1st refusal        4 Faults

2nd Refusal      8 Faults

3rd Refusal      Elimination

Fall of horse/rider        Elimination

 

Start Lists

Primary Indvidual (max 50cm) - (Arena 2 - 9:00 AM)

  • 1 Rocco Cairns- Shadow School Name: Oakefield Carrickfergus
  • 2 Ella lindsay- Toffo School Name: Ballynure primary school
  • 3 Grace Morton- Rocky School Name: Cairncastle primary
  • 4 Kym Moore- Scarletts Bubblicious School Name: Cookstown PS
  • 5 Ava Stubbs- Freckles School Name: Carntall Primary School
  • 6 Laura McClelland- Taz School Name: Fairhill Primary
  • 7 Sam Jackson- Jack School Name: Ballyclare Primary
  • 8 Timothy McNabney- Mollie School Name: Clough Primary School
  • 9 Megan Carville- Coolney Breeze School Name: Victoria College Prep
  • 10 India Heffron- Nemo School Name: The Armstrong Primary School
  • 11 Katelyn Irvine- Bellewstown Pedro School Name: Oakfield primary
  • 12 Emma Bamford- Southern Angel School Name: Tildarg Primary School
  • 13 Ronan McCann- Sportacus School Name: BUSH
  • 14 Pierce Blair- Poppy Super Rocket School Name: Greenisland PS

Primary Team (max 70cm) - (Arena 2 - 10:00 AM)

  • 1 School Name: Cairncastle Team Name: The lightening bolts
    • Rocko cairns- Shadow
    • Ella Lindsay- Toffo
    • Megan carville- Busby
    • Grace Morton- Rocky
  • 2 School Name: Cookstown PS & Omagh Intergrated PS Team Name: The Wingnuts
    • Beth Thompson- Speedie
    • Kym Moore- Heather Molly
    • Beth Thompson- One More
    • Kym Moore- Smokegun
  • 3 School Name: Fairhill PS, Holy Family PS, Rowandale PS, Downpatrick PS Team Name: The Mighty Midgets
    • Shannon Boville- Toffee
    • Emma Burns- Dat'll do
    • Simone Leathem- Willow
    • Zara Sharvin- Woodvale Classic Lady
  • 4 School Name: Royal School Armagh & St Josephs Poynztpass Team Name: Fab 4
    • Rory Osborne- Socky
    • Victoria Lee- Breeze
    • Katie Haire- Thunder Ba Ba
    • Rory Osborne- Double Dazzle
  • 5 School Name: The Armstrong Primary School Team Name: The Armstrong Arrows
    • Chloe McBride- Katie
    • Jemima Heffron- Rosie
    • Charles Heffron- Apple
    • Jemima Heffron- Katie
  • 6 School Name: Oakfield/ Tildarg/ Braidside Primary Team Name: Little mix up
    • Katelyn Irvine- Bellewstown Pedro
    • Emma Bamford- Southern Angel
    • Alex Byrne- Forest lodge Rambler
    • Felicity McConnell- Wispa
  • 7 School Name: Tandragee and bocrombra Team Name: The rascals
    • Katie Mccombe- White Ribbion
    • Lucy Morton- Petal
    • Peter Morton- A j
    • Katie Mccombe- Bambi

Primary Individual (max 70cm) - (Arena 2 - 11:30 AM)

  • 1 Katie Mccombe- White Ribbion School Name: Tandragee primary
  • 2 Chloe Connon- Coco Bongo School Name: St Michaels Randalstown
  • 3 Lauren Belton-McGlennon- Ganaway Breeze School Name: Kilmaine Primary School
  • 4 Catherine McClelland- Starlight School Name: Fairhill Primary
  • 5 Emma Burns- Polly School Name: Holy family ps
  • 6 Shannon Boville- Toffee School Name: Fairhill Primary
  • 7 Simone Leathem- Willow School Name: Rowandale PS
  • 8 Freya Sayle- Fenaghbeg Ever School Name: Fairgreen N.S
  • 9 Bradie Hogg- William School Name: Toreagh Primary
  • 10 Victoria Lee- Breeze School Name: Royal School Armagh
  • 11 Katie Haire- Thunder Ba Ba School Name: Royal School Armagh
  • 12 Caoimhe Treanor- Super Mario School Name: St. Mary's NS Glaslough Co.Monaghan
  • 13 Kym Moore- Heather Molly School Name: Cookstown PS
  • 14 Erin McCartney- Tilly School Name: Clough primary
  • 15 Rory Osborne- Socky School Name: St Josephs and St James Poyntzpass
  • 16 Toby Davison- Jake School Name: Larne and Inver ps
  • 17 Chloe McBride- Brookvale Royal School Name: The Armstrong Primary School
  • 18 Charles Heffron- Suzie School Name: The Armstrong Primary School
  • 19 Bradie Hogg- SAMs Secret School Name: Toreagh
  • 20 Ellie McCann- Lincourt Stardust School Name: Bush
  • 21 Charli Henry-McCool- Pippa School Name: Maine Intergrated
  • 22 Benjamin Moore- Chester School Name: Moira primary school
  • 23 Sam McElroy- Belmont Toby School Name: Ballydown P. S.
  • 24 Katie Mccombe- Bambi School Name: Tandragee primary
  • 25 Chloe Connon- Little Rock Hip Hop School Name: St Micheals Randalstown

Novice Team (max 85cm) - (Arena 1 - 9:00 AM)

  • 1 School Name: Saintfield HS Team Name: Saintfield Lions
    • Shania Hands- Lola
    • Sam Pour- Dunadeal
    • Molly Smyth- Dandy
    • Dannielle Connolly- Lakota
  • 2 School Name: Dromore High School Team Name: Dromore High School
    • Victoria Boville- Bobby
    • Zoe Gilliland- Harry
    • Ryan Boville- Bailey
    • Sara Topley- Gen
  • 3 School Name: Assumption Grammar Team Name: Assumption Flyers
    • Emily Stewart- Calyco Jack
    • Ella Kinkaid- Lismaghom Haudini
    • Lucy Savage- Maggie
    • Zara Burns- Flapjack Flyer
  • 4 School Name: Cambridge House Team Name: Cambridge House
    • James McNabnay- Dawn
    • Beth McCartney- Folley
    • Lindsay Caneron- Jess
  • 5 School Name: victoria college Team Name: victoria college
    • Tara Murphy- Bella
    • Lauren Carville- Missy
    • Zara Craigs- Clover
    • Tara Murphy- Tiggy
  • 7 School Name: OUR LADY'S GRAMMAR SCHOOL Team Name: OUR LADY'S GRAMMAR SCHOOL
    • AOIBHEANN MORGAN- HEY AUSSIE
    • NICKI LAPPIN- RUBY
    • MALLEADH MAGEE- A TAD MORE HEART
    • NIAMH MORGAN- PHOENIX
  • 8 School Name: Ballymena Academy Team Name: Ballymena Academy Navy
    • Zoe Dickey- Danny
    • Myah Mcclean- tbc
    • Alex Henry McCool- Charlie B
    • William Hamilton- tbc
  • 9 School Name: Hunterhouse College Team Name: Hunterhouse Blue
    • Sophia Bloomfield Faiers- Midnight Runner
    • Indie Bloomfield Faiers- MillparK Slievenagaragh
    • Ella Herron- The Prancing Queen
  • 10 School Name: Down High School Team Name: Down High Gold
    • Abby Cumminskey- Black Jack
    • Alex Ogle- Ronaldo
    • Katie Robinson- Devlin Spring Breeze
    • Lara Kelly- Milford Spectacular
  • 11 School Name: Ballyclare Secondary School Team Name: Ballyclare Secondary School
    • Emma Ewing- Buck Rodgers
    • Natasha McKernon- Star Statiz
    • Jessica McConnell- Willow
    • Hannah McCartney- Crunchie
  • 12 School Name: Ballymena Academy Team Name: Ballymena Academy Red
    • Alex Henry McCool- Chief
    • Eva McClurg- Robin
    • Taylor Hunter- tbc
    • Alice Agnew- tbc
  • 13 School Name: Limavady Grammar School Team Name: Limavady Grammar
    • Heather Fulton- Volvo
    • Caite O'Neill- ?
    • Ross Mc ELwee- ?
  • 14 School Name: St.Paul's Bessbrook Team Name: Rise'n'Time
    • Eirinn reel- Midnight silver shadow
    • Sarah oShea- Oreo
    • Katlin King- Heather
  • 6 School Name: Wallace High School Team Name: Wallace High School
    • Sarah Moore- Harvey
    • Connie Crothers- Wispa
    • Laura Brown- Jack
    • Connie Crothers- Buddy
  • 15 School Name: Saintfield HS Team Name: Saintfield Silver
    • Joshua Russell- Lisbane Whiskey
    • Jas Hogg- Huckleberry Finn
    • Molly Evans- Drumconis Robin Hood
    • Michael Burgess- Maggie

Novice Individual (max 85cm) - (Arena 2 - 1:00 PM)

  • 1 Emma Lutton- Nano School Name: Dormer High School
  • 2 Zara Sharvin- Polly School Name: Downpatrick Primary School
  • 3 Katie McLaughlin- Loughbrickland Boy School Name: Royal School Dungannon
  • 4 Cerys howell- Mr Murphy School Name: Glenlola
  • 5 Sasha Wilson- Prepare for Glory School Name: BRA
  • 6 Jonathan Cowden- TBC School Name: BRA
  • 7 Ben maybin- Sparkling high impact School Name: Dunclug college
  • 8 Lydia McLeister- Moorfields Maverick School Name: Ballyclare Secondary School
  • 9 Leah McLeister- Bambers Chico School Name: Ballyclare High School
  • 10 Jodie Somerville- Chilled Magners School Name: Fivemiletown College
  • 11 Jo HenryMcCool- Chief School Name: Maine Integrated
  • 12 Hannah Kileff- Bobstar School Name: Dromore High School
  • 13 Lucy Morton- Princess School Name: Bocombra PS
  • 14 Megan nelson- Flash School Name: The high school Ballynahinch
  • 15 Megan Carson- Danny School Name: The High School, Ballynahinch
  • 16 Lara Kelly- Milford Spectacular School Name: Down High School
  • 17 Anna McStravick- Tiger Lily School Name: Rathmore Grammar School
  • 18 Daniel Moore- Lancelot du Bois School Name: Moira Primary School
  • 19 Daniel Moore- Harvey School Name: Moira primary school
  • 20 Eirinn Reel- Midnight silver shadow School Name: St.paul's high Bessbrook
  • 21 Hollie Sweetlove- Rio School Name: Saintfield High School
  • 22 Indie Forsythe- Su School Name: Newbridge Integrated
  • 23 Sophie Dunlop- Spot School Name: Methodist College Belfast
  • 24 Samantha Edgar- Rowan School Name: Methodist College Belfast
  • 25 Katie-Lee Houston- Minto School Name: Larne Grammar School
  • 26 Charlotte Greer- Tom School Name: Larne Grammar School
  • 27 Jack Belton-McGlennon- Knockbridge Monsoon School Name: Bangor Grammar School
  • 28 Emmalee Turley- Drumbad Moondancer School Name: Carrickfergus college
  • 29 Katie McLaughlin- Double Trouble School Name: Royal School Dungannon
  • 30 Benjamin Gilmore- Suzie School Name: Carrickfergus college
  • 31 Jenny Hogg- Peppermint School Name: Ballynahinch High School
  • 32 Meghan McKee- Spot the Difference School Name: Methodist College Belfast
  • 33 Ryan Boville- Bailey School Name: Dromore High School
  • 34 Freya Sayle- Fenaghbeg Ever School Name: Fairgreen N.S
  • 35 Chloe Harrison – Barney School Name: Craigavon Senior High
  • 36 Timothy Persse- Corkeenran Ilona School Name: Royal School Armagh
  • 37 Sarah Clarke- Sunrise School Name: Royal School Armagh
  • 38 Thea Walsh- Corbally Princess School Name: Royal School Armagh
  • 39 Aoibhá Treanor- Tucker School Name: St . Louis Secondary Girls School. Co. Monaghan
  • 40 Anna McStravick- Tiger Lily School Name: Rathmore Grammar School
  • 41 Archie Wilding- Arkansas Dave School Name: Campbell College
  • 42 Connie Crothers- Buddy School Name: Wallace High School
  • 43 Finn Osborne- Double Dazzle School Name: St Patricks Armagh
  • 44 Katie Creegan- Dunreevey lady americano School Name: Saint Joseph,s high school crossmaglen
  • 45 Katie McKee- Jack School Name: Regent House
  • 46 Beth Guiney- Farah School Name: School
  • 47 Annabelle Heffron- Rosie School Name: Royal School Armagh
  • 48 Jodi Creighton – Storm School Name; Antrim Grammar
  • 49 Tilly Horder- Bubbles School Name: Down High School
  • 50 Lauren Carville- Rathcoole Little Miss School Name: Victoria College Belfast
  • 51 Jesica Mark- Skyhills Proud Flyer School Name: Cullybackey College
  • 52 Hannah Thompson- Tia School Name: Cullybackey College
  • 53 Ashley Kelly- Jus The Two Of Us School Name: Cullybackey College
  • 54 Charley Hanna- Trigger School Name: Kilkeel High
  • 55 Charley Hanna- Hazy School Name: Kilkeel High
  • 56 Ella Kinkaid – Lismahon Houdini School Name: Assumption Grammar
  • 57 Jodi Creighton – Tick The Box School Name; Antrim Grammar
  • 58 Sammi Jo McMullan – See Me FlySchool Name Antrim Grammar

Open Team (max 1m) - (Arena 1 - 12:00 PM)

  • 1 School Name: Down High School Team Name: Down High Eagles
    • Harriet Pele- Lisbane Sparrow
    • Rachel Kerr- Hughie
    • Anna Hogg- Kayleigh
    • Sophie Truesdale- Beech Hal Star
  • 2 School Name: Drumragh Integrated College Team Name: Drumragh Integrated College
    • Patrick McEvoy- Blue Bird
    • Nicolas Bothwell- Cheekie
    • Rachel McGinn- Belle
    • Scot McIvor- Drumreagh Actress
  • 3 School Name: belfast Royal Academy Team Name: BRA
    • Justine Harding- TBC
    • Mimi Jofrroy- Robin
    • Jessica Davidson- TBC
    • Ana Desmond- Lizzie
  • 4 School Name: Down High School Team Name: Down High Flyers
    • Yasmin Graham- Oscar
    • Rachel Lambe- Jay
    • Jessica Nelson- Duke
    • Charis Vanaccia- Derry Mac
  • 5 School Name: Cambridge House Team Name: Cambridge House
    • Charlotte Harding- tbc
    • Josh Mark- Leo
    • Nikki McNeice- Oscor
  • 6 School Name: Loreto convent grammar omagh Team Name: Supertroopers
    • Ellen thompson- LISROSS diamond skye
    • NIAMH mc evoy- Edentrillick jazz
    • Ellen thompson- Evros delight
    • NIAMH mc evoy- Glen ford clausa
  • 7 School Name: Methodist College Belfast Team Name: Methodist College Belfast
    • Something Special VI- Anna Kelly
    • Ballycarron Lad- Izzy Riley
    • Versace Biscuit- Katie Riley
    • Rafa- Anna Lyons
  • 8 School Name: Down High School Team Name: Down High Hawks
    • Harriet Pele- Ballymacoy Out Of The Blue
    • Alex Cleland- whisper Grey Dove
    • Erin Gabbie- Catalina Rascal
    • Charlotte Leslie- Seymores Pride
  • 9 School Name: Friends' School Team Name: Friends' School
    • Ben Rowlatt-McCormick- Mon Ami Aime
    • Erin Barlow- Mageeney Prince
    • Hannah Blakely- Sportsfield Ruby
    • Ben Rowlatt-McCormick- Graf Keerogue
  • 10 School Name: Ballymena Academy Team Name: Ballymena Academy
    • Tori Surgeoner- Bonny
    • Sarah McNabney- Ballygannon Colourflight
    • Ellen Harkness- Keno
    • Courtney Hamiliton- Buddy
  • 11 School Name: Ballyclare Secondary School Team Name: Ballyclare Secondary School
    • Jessica McConnell- Finding Nemo
    • Samantha Billings- Belle
    • Robyn McConnell- Snip
  • 12 School Name: Down High School Team Name: Down High Harriers
    • Cara Lindsay- Clifford
    • Sophie Price- Good Golly Miss Molly
    • Lauren Gabbie- Just Spenser
    • Charlotte Leslie- Na Marcaigh Gold

Open Individual (max 1m) - (Arena 1 - 2:00 PM)

  • 1 Jenny Nixon- TBA School Name: Methodist College Belfast
  • 2  Ella Grant- Saxton Freedam School Name: Rainey Endowed
  • 3 Tabytha Bonar- Apache Dove School Name: Banbridge Academy
  • 4 Aimee Roscoe- JD Little problem School Name: Methodist College Belfast
  • 5 Katie McLaughlin- Double Trouble School Name: Royal School Dungannon
  • 6 Zara Burns- Flap Jack Flyer School Name: Assumption Grammar School
  • 7 Darren Irwin- Lackaghmore Lucky School Name: Fivemiletown College
  • 8 Ellen thompson- Trendy blue School Name: Loreto convent omagh
  • 9 Niall McEvoy- Paddy School Name: CBS Omagh
  • 10 Anna Brown- tbc School Name: Wallace High School
  • 11 annie courtney cadam- LCC clover lily School Name: fort hill college
  • 12 Emmalee Turley- Drumbad Moondancer School Name: Carrickfergus college
  • 13 Benjamin Gilmore- Suzie School Name: Carrickfergus college
  • 14 Victoria Boville- Rosnaroe Lass School Name: Dromore High School
  • 15 Sarah Clarke- Ice King School Name: Royal School Armagh
  • 16 kathleen mccormac- seaview showtime School Name: st patricks college banbridge
  • 17 Kara Mills- Missy School Name: Portadown College
  • 18 Tabytha Bonar- Bella Bambino School Name: Banbridge Academy
  • 19 lucy savage- Maggie School Name: assumption grammar
  • 20 Laura Brown- Jack School Name: Wallace High School
  • 21 Shania makin- Shadow bandit School Name: Saint Joseph,s high school cross glen
  • 22 Tori Surgeoner- Lenamore Tasmanian Taz School Name: Ballymena Academy
  • 23 Cerys howell- Wivolet Something Special School Name: Glenlola
  • 24 Jamie Lee Mark- Halle School Name: Ballymena Academy
  • 25 Hannah Thompson- Sophie School Name: Cullybackey College
  • 26 Jonathan Cowden- TBC School Name: BRA
  • 27 Mya McDowell- Imps Girl School Name: Newbridge Integrated
  • 28 Ben maybin- Sparkling high impact School Name: Dunclug college
  • 29 Leah McLeister- Bambers Chico School Name: Ballyclare High School
  • 30 Rachel McKee- Sweep School Name: Kilkeel High School
  • 31 Rachel McKee- Buster School Name: Kilkeel High School
  • 32 Anna McStravick- Tiger Lily School Name: Rathmore Grammar School
  • 33 Tabytha Bonar- CSC Apache Dove School Name: Banbridge Academy
  • 34 Rachel patterson- Seapatrick Minnie School Name: Wallace high school
  • 35 Rachel Mccartney- Darby O'Gill School Name: Ballyclare high school
  • 36 Jodi Creighton – Casper Schools Name; Antrim Grammar
  • 37 Sarah Sinton- Rambo School Name: Portadown College
  • 38 Cerys Howell- Essenar Luizza School Name: Glenlola
  • 39 Eva Keaton- Colour Confusion School Name: Newbridge Integrated

Premier Individual (max 1.10m) - (Arena 1 - 3:30 PM)

  • 1 Hugo McAlpine- G Maha School Name: Royal School Armagh
  • 2 Abby Morton- TBC School Name: Royal school Armagh
  • 3 Sophie Truesdale- Beech Hall Star School Name: Down High School
  • 4 Anna Lyons- Rafa School Name: Methody
  • 5 Melissa McKee- Sahara Storm School Name: Kilkeel High School
  • 6 Kathryn Morton- Whiskey School Name: Royal school armagh
  • 7 Niall McEvoy- Paddy School Name: CBS Omagh
  • 8 Melissa McKee- Jasper School Name: Kilkeel High School
  • 9 Erin Barlow- Mageeney Prince School Name: Friends school Lisburn
  • 10 Mya McDowell- Imps Girl School Name: Newbridge Integrated
  • 11 Charis Vinaccia- Derry Mac School Name: Down High School
  • 12 Charlotte Harding – Nonavic Temara School Name: Cambridge House
  • 13 Eva Heaton- Colour Confusion School Name: Newbridge Integrated
  • 14 annie courtney cadam- LCC clover lily School Name: fort hill college
  • 15 Kathleen McCormac- seaview showtime School Name: St. Patricks college banbridge
  • 16 Anna Kelly- Something Special VI School Name: Methodist College Belfast
  • 17 Abby Morton- TBC School Name: Royal School Armagh
  • 18 Jessica Nelson- Duke School Name: Down High School
  • 19 Anna Brown- tbc School Name: Wallace High School
  • 20 Harriet Pele- Lisbane Sparrow School Name: Down High School
  • 21 Kathryn Morton- Dominic School Name: Royal school armagh
  • 22 Tori Surgeoner- Bonny School Name: Ballymena Academy
  • 23 Alex Cleland- Whisper Grey Dove School Name: Down High School
  • 24 Courtney Hamiliton- Buddy School Name: Ballymena Academy
  • 25 Patrick McEvoy- Bluebird School Name: Drumragh Integrated College Omagh
  • 26 Hugo McAlpine- Loughnatousa Ron School Name: Royal School Armagh
  • 27 Cerys Howell- Maximus Gladiator School Name: Glenlola
  • 28 Jodi Creighton – Mistery Boy School Name: Antrim Grammar

Back to events...

Registration Cart

You don't have any registrations added to the cart yet.